Home / Windows 8 Programları / Bilgisayarınızı Hızlandırın

Bilgisayarınızı Hızlandırın

windows-8-manager_1_739x547

Windows 8′in çıkmasıyla birlikte uyumlu optimimize etme programları da piyasaya çıkmaya başladı.Bu tür programlar bilgisayarımız üzerinde ki hataları gidererek bilgisayarımızın daha hızlı ve kararlı çalışmasını sağlıyor.

 

 

Bu tür işlemleri yapan bir çok program bulunsa’da bunlar arasında en iyisi olarak gösterileni sizlere tanıtacağım.Programınızın ismi Windows 8 Manager  isminden de anlaşıldığı gibi programımız bilgisayarımızı daha iyi kullanmamıza yardımcı oluyor.10 mega bayt boyutunda ki program ile bilgisayarımızın daha stabil çalışmasını sağlaya biliriz.Program bilgisayarımızın sistem özelliklerini görme , gereksiz kayıtları temizleme ve güvenlik seçeneklerini güçlendirmek gibi bir çok ayarı yapa biliyor.

 

Eğer sizde Windows 8 Manager  ile bilgisayarınızın daha kararlı çalışmasını istiyorsanız programa buraya tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

Program hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

--sponsorlu bağlantılar--

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>