Home / Windows 8 Dünyası / Windows 8 başlat menüsü

Windows 8 başlat menüsü

IObit Start Menu 8, tam da Windows 8′de başlat menüm nerede diyenler için biçilmiş kaftan. Bu program ile Windows 7 ve Windows Vista’dan alışkın olduğunuz başlat menüsünü geri getirebilir, alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden Windows 8′i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

IObit Start Menu 8 diğer programların aksine, tamamen Windows 7 başlat menüsüne sadık kalınarak hazırlanmış. Metro arayüzü bu program ile başlat menüsüne dönüştürülmüş. Bütün bu özelliklerin yanında uygulamayı kendinize göre de özelleştirebiliyorsunuz. Başlat simgesini değiştirebiliyor, burada bulunan link ile yeni başlat simgeleri edinebiliyor, başlat menüsünün stilini Windows 8 ve Windows 7 olarak atayabiliyorsunuz.

Programın görevi Windows 7 başlat menüsünü getirmek ama daha fazlasını yapıyor. Bilgisayarı açınca gelen Metro arayüzünü deaktif edip direk masaüstüne geçebiliyor, fareyi yana getirince ortaya çıkan menüleri yok edebiliyor. Size de Windows 8′in güzelliği, Windows 7′nin sadeliğinin keyfini çıkarmak kalıyor.

Metro arayüzünde kullandığınız uygulamalar var ancak başlat menüsünden de vazgeçemiyor musunuz? Çözüm basit. Alt+X kısayoluna basın. Metro arayüzü karşınızda. Alt+S tuşuyla da ayarlara girebiliyorsunuz.

Uygulamayı ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ancak unutmadan söyleyelim, program İngilizce. Yakın zamanda Türkçe desteğinin geleceğini tahmin ediyoruz. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Windows 8 Başlat menüsü : indirmek için tıklayınız

--sponsorlu bağlantılar--

One comment

  1. windows 8 nece yuklemek olar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>