Home / Windows 8 Programları / Windows 8 Uyumlu Ftp programı indir

Windows 8 Uyumlu Ftp programı indir

Merhaba arkadaşlar windows 8 hayatımıza girdi. Bu sitede genellikle kendi test ettiğim sorunsuz windows 8 programlarını paylaşacağım. Umarım yazılarımdan keyif alır ve yazılarım size bir fayda sağlar.

İlk program tanıtımımı bir webmaster olarak ftp programı paylaşımı olarak yapacağım. Kendi kullandığım ftp programları içerisinde kullanımı basit ve kullanışlı olan ücretsiz filezilla programını tanıtacağım. Windows 8 için filezilla programının indirme linklerini vermeden önce programdan kısaca bahsedeyim. Program tamamen ücretsiz ve geliştirilmeye devam edilen bir program . Ftp programlarına para vermenizi gerektirecek bir durumu da ortadan kaldırıyor. Windows 8 için ftp programını test ettim ve sorunsuz çalıştığını gördükten sonra yazımı yazmaya karar verdim fazla uzatmadan indirme linkleri ve program detaylarını vereyim.

Program : Windows 8 için filezilla

Program alanı : ftp programı

İndirme Linki : Tıklayınız

--sponsorlu bağlantılar--

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>